Klocki

Klocki, które pobudzą małego architekta do działania

 

Jak powstają budowle, te małe i te większe? Odpowiedź jest prosta z klockówWie to każdy rodzic, który ma pod swoim dachem małego budowniczego, którego wyobraźnia nie zna granic.

 

Klocki to najprostsza zabawa, jedynym ograniczeniem jedynie może być ilość klocków. Są doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla dzieci w każdym wieku, a także dorosłych. Dają pole do wspólnego spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Dodatkowo rozwijają u dzieci zdolności motoryczne i ćwiczą wyobraźnie.

Dla dzieci najmłodszych polecane są klocki duże, wykonane z możliwie miękkich materiałów, by zminimalizować ryzyko zadławienia czy urazu. Starsze dzieci, chętnie sięgają po klocki plastikowe lub konstrukcyjne, które doskonale wspomagają kreatywność. Często aby zachęcić dziecko do zabawy możemy wybrać z infografiką ulubionych bohaterów. W naszym sklepie możesz znaleźć klocki Pingwiny z Madagaskaru i nie tylko.

 

Budowanie wieży, zamków, fortów to świetny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Możemy też w tym samym czasie, kiedy nasz brzdąc się bawi - zająć obowiązkami. Często dzieci otrzymując nową zabawkę po pewnym czasie zalega w kącie. Klocki są o tyle słusznym wyborem, że za każdym razem powstaje nowe dzieło.

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse