ŚWINKA PEPPA NA KEMPINGU BIWAK NAMIOT OWCA SUZY

3894

Nowy

Peppa to mała świnka z uwielbianej przez dzieci bajki

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

84,90 zł

OpisZestaw Kemping nawiązuje do uwielbianej przez maluchy bajki "Świnka Peppa". Peppa jest bardzo rozbrykaną małą świnką, która ciągle ma mnóstwo przygód. Tym razem, w towarzystwie owieczki Suzy wyruszyły na kemping. Żółty namiot jest świetnym schronieniem w razie niepogody, wygodny śpiwór przyda się aby chwilę odpocząć zaś na ognisku pichci się już kolacja. Nie pozostaje nic jak tylko zdjąć plecaki i cieszyć się wypoczynkiem na łonie natury razem ze Świnką Peppą.


W pudełku Peppa Zestaw Kemping od TM Toys znajdują się dwie figurki: świnka Peppa oraz owieczka Suzy ze zdejmowanymi plecakami, namiot, ognisko, śpiwór i rondelek.

wymiary opakowania: 20x14x13cmPeppa to mała świnka z uwielbianej przez dzieci bajki. Peppa jest ciekawska, bardzo pomysłowa i kocha przygody. Świnka lubi grać w różne gry, przebierać się a ponad wszystko spędzać czas aktywnie i skakać do błotnistej kałuży. W jej zabawnych perypetiach angażuje całą rodzinę by spędzać wesoło czas. Zapoznaj dziecko ze świnką Peppa i dołącz do wspaniałej zabawy!


Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla każdego
SeriaŚwinka Peppa

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse