Gry i puzzle

Każdemu rodzicowi zależy na prawidłowym rozwoju jego dziecka. Jedną z kluczowych umiejętności jakie musi nabyć dorastająca pociecha jest umiejętność działania w grupie. Jeżeli zatem zależy Ci, aby twoje dziecko poznało podstawy współpracy w zespole oraz nauczyło się jak poznawać i dostosować się do zasad różnorakich gier, to gry i puzzle okażą się trafionym prezentem.

Jak gry i puzzle pozwalają dziecku nauczyć się współpracy w grupie?

Warto, aby dziecko poznawało od najmłodszych lat gry - w szczególności gry edukacyjne oraz strategiczne. Dzięki temu rozwinie ono swoje umiejętności zarządzania, komunikacji, współpracy oraz zrozumie mechaniki rządzące światem gier zespołowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo gry dla dzieci które nie będą stanowić problemu zarówno dla mniejszych jak i większych użytkowników. Puzzle dostosowane są do wieku dzieci i mogą zawierać w zależności od stopnia skomplikowania i poziomu rozwoju użytkownika od kilku do nawet tysiąca elementów.

Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • Puzzle

  Puzzle jako forma spędzenia wolnego czasu z dzieckiem  Puzzle to forma zabawy, która korzystnie wpływa na rozwój dziecka. Przede wszystkim bawią, uczą, rozwijają motorykę oraz pomagają ćwiczyć sprawność rąk. Poprzez układanie usprawnia się zdolności manualne a dziecko rozwija chwytność palców i precyzję ruchów. Układanie z dzieckiem puzzli to kształcenie jego spostrzegawczości, umiejętności zapamiętywania, to także nauka kolorów. Przede wszystkim układanie puzzli ćwiczy u dziecka cierpliwość i wytrwałość. Dopasowując poszczególne puzzle i tworząc z nich całość, dziecko ćwiczy umiejętność kojarzenia. Rozwija koordynację wzrokowo – ruchową, a także pomaga koncentrować się dziecku na zadaniu.   To idealne narzędzie do wspomagania koncentracji uwagi u małych dzieci. Układnie puzzli pozwala Nam przede wszystkim spędzić czas z naszym dzieckiem. Możemy w tym czasie z Nim porozmawiać, bawić się. Jest idealną formą spędzenia czasu, kiedy pogoda na zewnątrz nie dopisuje i sprawdzi się również jako pochłaniacz czasu na jesienno - zimowe wieczory.  Nasz sklep zabawkowy oferuje również szeroki asortyment gier i zabaw. W naszym asortymencie znajdą Państwo również  akcesoria, odzież, oraz wszystko co jest niezbędne aby zapewnić naszym pociechom odpowiedni rozwój.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

 • Gry

  Gry, które sprawdzą się gdy na zewnątrz pada

   

  Podaruj swojemu maluchowi mnóstwo radości! W Naszym sklepie MalecToys.pl znajdziesz zabawki i gry dla dzieci w każdym wieku. W tej kategorii odkryjesz zabawki interaktywne i edukacyjne, które pomogą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię i spostrzegawczość oraz poprawią jego zdolności motoryczne.

   

  W naszej ofercie odnajdziesz również gry dla dzieci – świetnie wykonane, rozwijające wiedzę zestawy, gry familijne, które umilą każde wspólnie spędzane popołudnie oraz gry dla dziewczynek i chłopców. Zobacz, co czeka na Ciebie i spraw mnóstwo radości swojemu dziecku!

   

  W naszej ofercie czekają na Ciebie i Twoją pociechę także najciekawsze zestawy klocków, zabawki interaktywne dla małych artystów, lalki, figurki z ulubionych bajek i kreskówek jak gry Dora poznaje świat oraz zabawki sportowe, które doskonale sprawdzą się podczas gier na świeżym powietrzu.

   

  Spędzenie wolnego czasu z dzieckiem jest niezwykle ważne. W dobie dzisiejszej komputeryzacji warto postawić na kreatywne spędzanie czasu z naszą pociechą. W słoneczne dni spędzamy wolne chwile na świeżym powietrzu.  Jednak nie zawsze jest słonecznie, wtedy oferta gier idealnie sprawdzi się jako pochłaniacz czasu, który rozwija nasze dziecko i jest przyjemniejsze niż sadzanie je przed ekranem komputera czy telewizora.  

   

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse