COBI ACTION TOWN RANCZO FARMA 1870

18702

Nowy

Aż 420 klocków

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

94,00 zł

Opis

Klocki Ranczo zostały stworzone przez o wciąż rosnącej popularności polską firmę Cobi. Pochodzą one z serii Action Town, która przedstawia codzienne życie w mieści i na wsi. Głównymi bohaterami są służby ratunkowe, mundurowe takie, jak policja czy staż pożarna, zespoły budowlane oraz farmerzy, którzy na gospodarstwie mają ręce pełne roboty. Seria z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom uwielbiającym szybkie akcje policyjne i ratownicze, rozmaite pojazdy, helikoptery, quady bądź spokojne, ale pracowite życie na farmie.
W skład zestawu wchodzą:

    420 klocków
    2 figurki ludzi: farmer ubrany w zielone ogrodniczki i zielony kapelusz oraz dziewczyna w stroju dżokeja
    4 figurki zwierząt: koń z ruchomą głową, baran, krowa i brązowy pies, który pilnuje ranczo  

 


Z klocków można zbudować swojski dom farmera z tarasem, do którego prowadzą schody oraz zagrodę dla konia z otwieranymi drzwiczkami. Przed domem znajduje się ogródek. Farmerzy mają mnóstwo pracy, ponieważ muszą oporządzić całe gospodarstwo: podlać rośliny i wyrwać chwasty z ogródka, nakarmić i napoić zwierzęta, wyprowadzić konia z zagrody oraz zająć się uprawą zboża. Mają oni do dyspozycji miotłę, kran z wodą, wiatrak z ruchomymi śmigłami, strzelbę do ochrony przed nieproszonymi gośćmi oraz samochód z otwieraną maską i miejscem do przewożenia zwierząt. Po całym pracowitym dniu farmer może odpocząć na tarasie, rozsiadając się na wygodnym fotelu z podnóżkiem.wymiary opakowania: 38,5 x 32 x 5,5 cm

Seria Action Town obejmuje zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców. Buduj całe miasta i wsie. Konstruuj pojazdy komunikacji miejskiej oraz budynki użyteczności publicznej. Twórz makiety i baw się bez końca. Zbuduj swoje własne miasto, bądź konstruktorem!


Więcej informacji

Wiek6+
Dla kogoDla każdego
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje420 elementów
SeriaCobi Action Town , Farma

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse