LEGO HEROES BATMAN STRACH NA WRÓBLE 76054

97678

Nowy

 Pomóż Batmanowi w misji ratunkowej

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

304,00 zł

Opis
Batman w masce gazowej i Blue Beetle mkną w batkopterze na pomoc przerażonemu farmerowi. Zatrzymaj kombajn zanim dogodni on traktor — ale uważaj na miotacz klocków Scarecrowa, bo możesz zatruć się toksyną strachu! Wyślij Blue Beetle'a do powietrznej walki z Killer Mothem. Włącz się do akcji i nie pozwól, aby złoczyńcy uwięzili farmera w zbiorniku z toksyną strachu na kombajnie. Jeśli ich nie powstrzymasz, mogą zatruć toksyną całe Gotham!


Zestaw LEGO z serii DC Comics to prawdziwa gratka dla każdego fana. Dołączone klocki pozwalają na budowę trzech maszyn - batkoptera Batmana, kombajnu Scarecrowa oraz traktora farmera. Pojazdy posiadają wiele ruchomych elementów i są wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Batkopter ma otwierany kokpit mieszczący minifigurkę. Został także wyposażony w 4 wysuwane miotacze klocków i obrotowy wirnik o 6 łopatach. Kombajn Scarecrowa posiada przerażające obrotowe ostrza, przezroczysty, otwierany zbiornik na toksyny strachu oraz odłączany miotacz klocków z toksyną.


Zestaw składa się z 563 klocków, 5 minifigurek (Batman, Blue Beetle, Scarecrow, Killer Moth i farmer), akcesoriów (np. broń), komiksu oraz instrukcji.

Seria LEGO Super Heroes bazuje głównie na przygodach Batmana, ale pojawiają się w niej również inni superbohaterowie, jak Superman, Wonder Woman, Aquaman i reszta. Ulubieni bohaterowie zapraszają Cię do zabawy. Sceny, doskonale osadzone w klimacie LEGO, pozwolą na odtwarzanie niezapomnianych przygód i tworzenie swoich własnych historii!


Więcej informacji

Wiek7+
Dla kogoDla chłopców
Dodatkowe informacje563 klocków
SeriaLego Dc Comics , Batman

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse