BOB BUDOWNICZY ZŁOTA RĄCZKA FFN18

89743

Nowy

Bob ma nowy projekt budowlany do zrealizowania i potrzebuje Twojej pomocy w wyborze najlepszego narzędzia.

Więcej szczegółów

98,99 zł

Opis
 Ta wyjątkowo duża figurka Boba ma specjalny pas z trzema półprzezroczystymi narzędziami, które Bob może szybko i automatycznie chwytać. Zabawka odtwarza przy tym dźwięki i komunikaty oraz uruchamia światełka. Obrotowy pas narzędziowy pozwala wybrać pomiędzy młotem pneumatycznym, piłą oraz wiertarką. Naciśnij kask Boba, aby szybko chwycić narzędzie, a potem naciśnij ponownie, aby Twój ulubiony budowniczy odłożył je z powrotem. Półprzezroczyste narzędzia lśnią dzięki światełku LED i wydają dźwięki.


Bob ma nowy projekt budowlany do zrealizowania i potrzebuje Twojej pomocy w wyborze najlepszego narzędzia. Z wyjątkowym i prostym w obsłudze obrotowym pasem możesz wybrać jedno z trzech narzędzi. Specjalny pas obraca się w obu kierunkach i ma praktyczne uchwyty na akcesoria.

 

 

Wybierz narzędzie, którego powinien użyć Bob, naciśnij jego kask i zobacz jak szybko ramię Boba wędruje po wiertarkę lub młot pneumatyczny. Przyciśnij narzędzie do powierzchni i zobacz jak świeci oraz wydaje realistyczne odgłosy, które możesz usłyszeć na budowie! Kiedy skończysz pracę, naciśnij kask raz jeszcze, aby budowlaniec mógł bezpiecznie odłożyć narzędzie na miejsce. Dla jeszcze bardziej realistycznej zabawy figurka Boba wypowiada po polsku zabawne zwroty i powiedzonka z bajki. Mały budowniczy może teraz pracować razem ze swoją ulubioną postacią!

 

 

 

W pudełku znajduje się: duża figurka Boba Budowniczego ze specjalnym pasem, 3 półprzezroczyste narzędzia oraz przyłbica maski spawalniczej.

 


 
Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieTak
Rodzaj bateriiAG13 (LR44)
Ilość baterii3
Dodatkowe informacjeObrotowy pas z narzędziami
SeriaBob Budowniczy

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse