LEGO CITY ŁÓDŹ STRAŻACKA 60109

91881

Nowy

Uratuj latarnię morską przed pożarem!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

274,90 zł

OpisPłomienie opanowały latarnię morską! Tylko łódź strażacka może uratować sytuację! Wyceluj dobrze z armatki wodnej i zgaś płomienie specjalną wyrzutnią do klocków wody. Później wyślij nurka, żeby się upewnił, że latarnikowi nic nie zagraża. Uratuj latarnię morską przed pożarem!


Twoja łódź strażacka wyposażona jest w wiele udogodnień - na wysięgniku umieszczona jest armatka wodna, dzięki której możesz strącić płomienie z latarni morskiej. Do Twojej dyspozycji jest również kuchnia oraz punkt medyczny. Spuść na wodę szalupę i uratuj latarnika!Szczegółowe wykonanie gwarantuje niesamowicie długą i emocjonującą zabawę. Elementy wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewnią trwałość. Poznaj pracę strażaków i twórz własne, niepowtarzalne scenariusze!

Zestaw składa się z 412 elementów, z których zbudujesz łódź strażacką oraz fragment wyspy z latarnią. W pudełku również pięć minifigurek oraz akcesoria w postaci płomieni, gaśnic, kubków oraz wielu innych.Seria CITY obejmuje zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców. Buduj całe miasta i wsie. Konstruuj pojazdy komunikacji miejskiej oraz budynki użyteczności publicznej. Twórz makiety i baw się bez końca. Zbuduj swoje własne miasto, bądź konstruktorem!


Więcej informacji

Wiek6+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje412 klocków
SeriaLego City , Straż Pożarna

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse