Płatności

Oferujemy Państwu dwie dogodne formy zapłaty za zakupy w naszym e-sklepie: przelew tradycyjny oraz płatność za pośrednictwem platformy płatniczej przelewy24.pl

1) Dla osób ceniących tradycyjny sposób płatności oferujemy możliwość wykonania zwyczajnego przelewu bezpośrednio na konto naszego sklepu lub za pośrednictwem przekazu pocztowego. 

Dane do przelewu tradycyjnego:

Sklep MalecToys
MalecToys ul. Bielska 2, 32-626 Jawiszowice

Numer konta bankowego: ING PL 72 1050 1315 1000 0092 7033 4445
Tytuł przelewu: #numer zamówienia
 
 

2) Zapewniamy Państwu również wygodny oraz bezpieczny sposób elektronicznej płatności online za dokonane zakupy w sklepie MalecToys.


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD
 

Dzięki niezawodnemu mechanizmowi działania w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie od systemu płatności, że zamówienie zostało zapłacone. To rozwiązanie pozwala nam dokonać wysyłki bezpośrednio po dokonaniu przez Państwa zakupów, co pozytywnie wpływa na poziom naszych usług, a przede wszystkim na Państwa zadowolenie.

Mogą Państwo wybrać jeden z pośród wielu banków, aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse