LEGO CREATOR 3W1 WAKACYJNA PRZYGODA DOMEK 31063

67870

Nowy

Zbuduj sobie własną kryjówkę na lato!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł

Opis

Zbuduj sobie własną kryjówkę na lato! Ten domek plażowy w niebieskie paski ma przytulne wnętrze z czerwonym fotelem, akwarium i wentylatorem na suficie. Posłuchaj radia, wylegując się w hamaku, a później spróbuj złowić jakąś rybę z balkonu. Możesz także poszaleć na wodnym skuterze, spróbować popołudniowego surfingu albo zwyczajnie wyciągnąć się w cieniu pod palmą w towarzystwie sympatycznego żółwia morskiego.

 
Zestaw umożliwia przekształcenie szczegółowego domku na podwyższeniu w nadmorski sklep. Zajmij się sprzedażą akcesoriów do pływania, a po pracy odpocznij wylegując się pod palmą bądź poszalej na wodnym skuterze!

 

 

Z elementów zawartych w zestawie możesz zbudować aż trzy konstrukcje - otwierany domek z flagą, akwarium i innymi akcesoriami, sklep oraz nadmorski port. Mnogość akcesoriów czyni zabawę niesamowicie kreatywną i wręcz niekończącą!

 

 

 

Lego Creator Wakacje na plaży 31063 składa się z 275 klocków, dwóch minifigurek oraz instrukcji. Z dołączonych elementów zbudujesz skuter, motorówkę, żółwia morskiego i mewę.

 

Wymiary opakowania: 28x26x5,3 cm

Więcej informacji

Wiek7+
Dla kogoDla każdego
SeriaLego Creator

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse