LEGO CREATOR WAKACJE NA BASENIE 31067

67917

Nowy

Zbuduj wymarzony domek letniskowy z basenem!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

139,90 zł

Opis
Zbuduj wymarzony domek letniskowy z basenem! Znajdziesz tu szczegółowo wyposażone wnętrze z płaskim telewizorem i elegancką, zieloną sofą, a także kwiatki na dachu. Przejedź się na deskorolce, rozegraj partię tenisa stołowego, poćwicz grę na gitarze lub zamocz się w basenie, a potem rozpal grilla na tarasie na dachu lub rozkoszuj się lodami w cieniu parasola w ogródku. Moduły do budowania można łatwo łączyć, by zmienić wygląd domu — na przykład zamienić miejscami drzwi i okna lub zbudować basen na dachu. Wybór należy do Ciebie! Ten zestaw LEGO Creator 3 w 1 możesz przebudować też na model Wakacje w skateparku lub Muzyczne wakacje w garażu.


Ten duży zestaw klocków LEGO Creator pozwala na zbudowanie trzech różnych domków letniskowych. Zestaw Wakacje na basenie zawiera kolorowy dom z dwoma dużymi oknami, czerwonymi markizami, niebieskimi drzwiami frontowymi, tarasem na dachu z kwiatkami w doniczkach i grillem, ogródek z fontanną, drzewami, roślinami, basenem, parasolem, stołem ogrodowym i stołem oraz rakietkami do tenisa stołowego. Wewnątrz domku znajduje się płaski telewizor do zbudowania, sofa i wzmacniacz gitarowy.Rozkoszuj się wakacyjnymi przygodami! Masz ochotę na aktywny odpoczynek? Szybko i łatwo przebuduj model na Wakacje w skateparku! A może wolisz Muzyczne wakacje w garażu? Wszystko zależy od Ciebie. W zestawie znajdują się dwie minifigurki: dziewczynka i chłopiec. Twórz, buduj i przeżywaj letnie przygody. Zrelaksuj się na świeżym powietrzu: popływaj w basenie, zagraj rockowy kawałek na gitarze, albo poćwicz ewolucje na deskorolce.

|
W pudełku znajduje się 356 elementów, w tym 2 minifigurki, akcesoria (gitara i lody do zbudowania oraz koło do pływania) oraz instrukcja.

Więcej informacji

Wiek7+
Dla kogoDla każdego
SeriaLego Creator

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse