LISCIANI CAROTINA SZKOŁA PISANIA WESOLE TABLICE Zobacz większe

LISCIANI CAROTINA SZKOŁA PISANIA WESOLE TABLICE

50727

Nowy

SZKOŁA PISANIA Z WESOŁYMI TABLICAMI!

Więcej szczegółów

29,90 zł

Opis
GRA EDUKACYJNA KAROTKA
SZKOŁA PISANIA Z WESOŁYMI TABLICAMI

- 2 tablice do nauki alfabetu, pisania i rysowania
- zmywalny pisak
- szablony

Innowacyjna, edukacyjna gra z serii Karotka w przyjazny sposób wprowadzi dziecko w świat literek. Dzięki tej grze nauka liter, pisania, czytania i rysowania stanie się wspaniałą zabawą. Z uśmiechem na buzi Twoje dziecko wkroczy w tajemniczy świat alfabetu.

Dwie wesołe tablice w skuteczny sposób zachęcą dziecko do nauki i ćwiczeń. Na pierwszej tablicy umieszczono po jednej ze stron alfabet i obrazki zwierzątek, których nazwy odpowiadają każdej z liter.Druga strona jest biała, aby dziecko mogło do woli pisać i rysować. Na drugiej tablicy umieszczono obrazki zwierzątek oraz ich nazwy. Druga strona jest w kratkę, do ćwiczeń. Zestaw uzupełnia zmywalny pisak, aby dziecko mogło powtarzać ćwiczenia wielokrotnie i doskonalić nowo nabyte umiejętności.
 


Wspaniałą atrakcją jest możliwość zmiany wyglądu tablic. Dziecko może z nich stworzyć aż 4 sympatyczne zwierzątka dopasowując głowy, ogony i łapy w postaci puzzli. Wnętrza puzzli tworzących łapy i ogony to szablony z odrywanymi kształtami do rysowania.

Do zestawu dołączono podręcznik dydaktyczny, który pomoże rodzicom przygotować dziecko do nauki pisania poprzez zawarte w nim ćwiczenia. Bawiąc się maluchy rozwiną niezbędne do tego umiejętności: koordynację wzrokowo manualną i panowanie nad ruchami ręki.

Zawartość zestawu:
- 2 dwustronne tablice
- 4 głowy
- 16 łap i 4 ogony w postaci szablonów
- zmywalny pisak
- podręcznik dydaktyczny

Wymiary opakowania: 25,5 x 25,5 x 6,5 cm

Wyprodukowano we Włoszech. Polska wersja językowa.

Więcej informacji

Wiek3-6
Dla kogoDla każdego
Dodatkowe informacjeZłóż cztery sympatyczne zwierzątka
SeriaCarotina

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse