LEGO DISNEY PRINCESS KRÓLEWSKA STAJNIA FUKSJI 41144

67313

Nowy

 Wskocz na grzbiet Fuksji i wygraj konkurs skoków!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

45,99 zł

Opis

Wybierz się do królewskiej stajni na spotkanie z Fuksją, kucykiem Belli z bajki Disney! Jak myślisz, czy uda Ci się wygrać konkurs skoków? Fuksja jest już na podium i czeka na puchar. Później będzie już można odpocząć przy herbacie i dobrej książce... ale nie na długo! Fuksja dostała zaproszenie na uroczystą herbatkę. Weź buteleczki z szamponem i zadbaj o nią, by była gotowa do wyjścia.
W królewskiej stajni Fuksji znajdziesz strefę relaksu, więżę urody, wieżę do czytania, podium oraz przeszkodę. Pomóż Fuksji przygotować się do konkursu. Po dniu ćwiczeń złoty puchar macie w kieszeni! Potem umyj i wyszczotkuj jej grzywę, by mogła wybrać się na uroczyste przyjęcie.
By zabawa ze zwierzakami stała się jeszcze bardziej wyjątkowa, dwie płytki podstawowe wież możesz połączyć z zestawem 41142 Królewski zamek zwierzątek. Aby urządzić uroczystą herbatkę, połącz ten zestaw z zestawem 41143 Kuchnia Jagódki.
W pudełku znajduje się 75 elementów, w tym minifigurka Fuksji, akcesoria (złoty puchar, kubek, książka, zaproszenie, lampa, kokarda, tiara i buteleczki z szamponem) oraz instrukcja.
Whisker Haven to bajkowe królestwo zamieszkane wyłącznie przez zwierzęta. To tutaj zwierzaki na co dzień towarzyszące księżniczkom Disneya w ich pałacach mogą rozmawiać, bawić się i przeżywać wspólne przygody.


Więcej informacji

Wiek5+
Dla kogoDla dziewczynek
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje75 elementów
SeriaLego Disney Princess

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse