Promocja! LEGO 41352 FRIENDS DZIEŃ WIELKIEGO WYŚCIGU Zobacz większe

LEGO 41352 FRIENDS DZIEŃ WIELKIEGO WYŚCIGU

12047

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł

259,00 zł

-10,00 zł

Opis

LEGO 41352 FRIENDS DZIEŃ WIELKIEGO WYŚCIGU

Zestaw LEGO® Friends Dzień wielkiego wyścigu to wyścig gokartowy, w którym biorą udział przyjaciółki z Miasta Heartlake. W głównym budynku na parterze znajduje się przebieralnia z szafkami i toaletą natomiast na piętrze jest podium dla zwycięzców oraz specjalna loża dla VIP-ów.Z niej rywalizację mogą oglądać wszystkie zwierzątka z Miasta Heartlake. W zestawie znajduje się dodatkowo linia startowa i osobna linia mety ze światłami i głośnikami.

Ten zestaw zawiera minilaleczki Stephanie, Mii i Vicky w kombinezonach wyścigowych z kaskami oraz figurki zwierząt  kotki Vegi, psa Dasha i króliczki Twister.


Z zestawem LEGO Friends przygotuj się na wyścig gokartów.Skorzystaj z przebieralni i schowaj swoje rzeczy w szafce.W loży dla VIP-ów usadź zwierzątka, by miały idealny widok na cały wyścig. By pomóc dziewczętom rozpocząć zawody użyj wyrzutni gokartów ustawionych na linii startowej!By nagrać wyścig z lotu ptaka, przeleć dronem nad trasą wyścigu  a potem sprawdź na dużym ekranie, kto pierwszy minął linię mety! Wręcz na podium zwycięzcom puchary i urządź pokaz fajerwerków na dachu!Budynek ma ok. 25 cm wysokości, 12 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Każdy z gokartów ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm długości i 3 cm szerokości.
    
W zestawie:
648 klocków
3 minifigurki
 instrukcja
akcesoria:czek dla zwycięzcy,krótkofalówki,mapa


Wymiary opakowania:
47x28x7cm

Więcej informacji

Wiek7-12
Dla kogoDla dziewczynek
Zabawka na baterieNie
SeriaLEGO FRIEND

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse