HOT WHEELS CITY MEGA GARAŻ REKINA FTB69

9902

Nowy

Ponad 90 miejsc parkingowych dla Twoich resoraków

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

479,90 zł

499,90 zł

-20,00 zł

Opis

Mega Garaż Rekina to godziny ekscytującej zabawy z samochodami Hot Wheels! Ten niezwykły zestaw składa się z ogromnej wieży z parkingiem (i wygodnym schowkiem) na ponad 90 samochodzików, automatycznej windy, pętli z podwójnym torem, żarłocznym rekinem oraz miejscem do zabawy na dole parkingu. W zestawie nie zabrakło również dwóch wspaniałych pojazdów Hot Wheels. Dużo detali i szczegółów oraz wiele stref zabawy uatrakcyjnią przeżywanie motoryzacyjnych przygód.

Ten ogromny zestaw umożliwia zaparkowanie ponad 90 pojazdów, ma wielki podwójny tor w kształcie pętli i napędza dziecięcą wyobraźnię dzięki superfunkcji: atakowi rekina! Naciśnij przycisk, aby wjechać na samą górę automatyczną windą dla dwóch pojazdów. Zjedź na dół przez wielopoziomowy parking, zrób wielki wyskok w powietrze i wyląduj z powrotem na czterech kołach. A potem naciągnij wyrzutnię i pędź po największej pętli z podwójnym torem w całym Mieście Hot Wheels! Ale uważaj, bo żarłoczny rekin z chęcią schrupie Twój samochodzik.


Na dole parkingu dzieci mogą podrasować swoje auta i „zatankować” je przed ponowną wyprawą windą na sam szczyt, gdzie rozpocznie się kolejny rajd. Parking ma też rozmaite punkty mocowania, umożliwiające łączenie go z innymi zestawami Hot Wheels (sprzedawane oddzielnie) i tworzenie własnego świata odjazdowej samochodowej zabawy. Zawartość zestawu:

Zestaw Hot Wheels City Mega Garaż Rekina FTB69 zawiera tor do złożenia oraz dwa pojazdy Hot Wheels.Wymiary opakowania: 61 x 76 x 17 cm

Więcej informacji

Wiek5+
Dla kogoDla chłopców
SeriaHot Wheels

Produkty powiązane

    Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


    Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse