COBI GLIMMIES DWUPAK ZESTAW ŚWIECĄCE WZORY FIGURKI

Nowy

Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł

39,00 zł

-7,00 zł

Opis
Glimmies to urocze figurki, opiekunki leśnych zwierzątek, o unikalnej magicznej funkcji. Gdy jest ciemno, jak świetliki, mienią się światłem. Gdy jest jasno - same przestają świecić. Teraz dziewczynki mogą doświadczyć trzymania w dłoni magicznego stworzonka, które reaguje na porę dnia. To dopiero magia!

Opakowanie zawiera 2 figurki i ulotkę kolekcjonerską. Sześć różnych zestawów:

1. Dotarrella i Cornelie (biedronka i jelonek)
Kolorem Dotterelli jest czerwony, symbolem - białe kropeczki. Ta niezwykle urocza biedronka jest liderką Glimmies. Czasami zdarza się jej zamyślić, ale jej obecność przynosi wszystkim radość i harmonię. Cornelie natomiast jest nieśmiała i cicha, woli trzymać się z daleka od kłopotów. Spędza bardzo dużo czasu na polanie, ponieważ tam znajduje spokój. Jej symbolem jest jeżyna.
2. Batlinda i Dormilla (nietoperz i koszatniczka)
Symbolem Batlindy jest księżyc, który jest wprost idealny dla kochających noc nietoperzy. To także jeden z najbardziej tajemniczych Glimmies - uwielbia rozwiązywać zagadki i kiedy przychodzi pora zamienia się w detektywa. Dormilla to koszatka leśna, która uwielbia jabłka (co można zauważyć po jej symbolu). Ta urocza Glimmies uwielbia się przytulać! Kiedy zbliżają się kłopoty Dormilla jest gotowa wspierać swoich przyjaciół z całych sił. Tylko nie proś jej by wstała wczesnie rano - to straszny śpioch.3. Spinostia i Nova (świetlik i jeż)
Kolorem Novy jest zielony, symbolem - gwiazda reprezentująca wieczność oraz jasność. Z jej czarującymi oczami i niezwykłą inteligencją jest najbardziej fascynującą Glimmies. Nova jest bardzo odpowiedzialna i uważa, że powinna dawać przykład innym. Czasami jest bardzo poważna, ale jej przyjaciele potrafią ją rozśmieszyć. Spinosita sprawia wrażenie zrzędliwej oraz mało przyjacielskiej, ale to tylko pozory. Ta Glimmies jest bardzo strachliwa i chowa się kiedy tylko pojawi się problem. Jednak pod warstwą kolców kryje się delikatna marzycielka. Dzika róża to symbol Spinosity.4. Celeste i Foxanne (ptaszek i lis)
Symbolem Foxanne jest koniczynka, która przynosi jej szczęście. Foxanne to bardzo przebiegłe stworzonko, które wychodzi zwycięsko ze wszystkich kłopotliwych sytuacji. Wszystko to dzięki naturalnemu urokowi i wdzięcznym ruchom. natomiast Celeste to uroczy, mały ptaszek, którego symbolem jest piórko. Ta Glimmies jest bardzo ruchliwa i gadatliwa, słynie ze swojej niezaspokojonej ciekawości. Celeste ma także wiele pasji, którymi zarazi także Ciebie!5. Rakella i Flayla (szop i sowa)
Kolorem Flayli jest srebrny, symbolem - 3 małe diamenty, które reprezentują siłę duchową. Podobnie jak wszystkie sowy jest spokojna i niezwykle mądra. Flayla uwielbia i zauważa każdy najdrobniejszy szczegół - każdy płatek czy źdźbło trawy wzbudza jej zainteresowanie. Ta Glimmies może opowiadać historie godzinami, ale także służy dobrą radą. Rakella natomiast jest zawsze w centrum wydarzeń. Jest niezwykle ruchliwa, hojna i lubi pomagać innym. Za to kochają ją przyjaciele, chyba, że... nadejdzie czas na kąpiel. Rakella musi zawsze błyszczeć z czystości! Jej symbolem jest orzech laskowy.6. Hazelyn i Limix (wiewiórka i ćma)
Symbolem Hazelyn jest żołądź. Jest to doskonały znak dla kochającej żołędzie wiewiórki. Ta Glimmies jest śmiała i pełna energii. Jej cechą charakterystyczną jest zbieranie wszelkiego rodzaju przedmiotów i chowanie ich w super tajnej kryjówce! Lumix ma szczerozłote serce i wspaniałą osobowość. Zawsze jest chętna do pomocy i nie spocznie dopóki nie rozwiąże najmniejszego problemu. Jej symbolem jest jaśmin, kwiat nadzei.

Patrząc z nieba pełnego gwiazd, Księżyc obserwuje życie na Ziemi. Najbardziej lubi przyglądać się wszystkim zwierzątkom leśnym. Pewnej nocy, obserwując swój ulubiony las, zauważył coś niepokojącego... Wszystkie zwierzątka kłócą się ze sobą! Wiewiórki krzyczą na lisy, sowy są przeciwko jeżom, nawet biedronki są złe na świetliki... Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla dziewczynek
Zabawka na baterieTak
Rodzaj baterii3x 381 1,5v (dołączone)
Dodatkowe informacjeFigurki same rozświetlają się gdy jest ciemno i gasną w świetle Zasilanie bateryjne: 3x 381 1,5V (dołączono) 2 figurki
SeriaCobi Glimmies

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse