FISHER PRICE GROSZEK ZAWIESZKA DO WÓZKA Z MINKY DRD79

31936

Nowy

Aktywizujące zawieszki to zajmujące zabawki dla najmłodszych dzieci

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

42,50 zł

Opis

Trzy „groszki” do zabawy ukryte w zielonym strączku to świeże spojrzenie na pobudzającą zmysły i rozwijającą umiejętności dziecka zabawkę! „Groszki” i uroczy strączek dla ciekawskich małych rączek! Pluszowy, miły w dotyku, szeleszczący strączek ma kontrastujące, czarno-białe satynowe wnętrze i kryje w sobie całe mnóstwo pobudzających zmysły niespodzianek.
Noworodki będą z uwagą odkrywać trzy „groszki”
– aktywizujące kuleczki ukryte wewnątrz strączka: jedna z nich to grzechotka, druga to połyskujące lusterko, trzecia jest w całości pokryta ciekawą fakturą. Do zestawu dołączona jest nawet elastyczna pszczółka do gryzienia; wyposażony został też w specjalny zaczep, umożliwiający przymocowanie strączka do torby na pieluszki lub wózka, tak by zabawkę można było zabrać ze sobą w drogę.
Przepyszny sposób na zajęcie uwagi dziecka – zawsze i wszędzie! Zabawa, która rozwija. Zmysły – Miękki, szeleszczący strączek, pszczółka-gryzaczek i kontrastujące, czarno-białe wnętrze pobudzają zmysły malucha. Zręczność – Aktywizujące „groszki” rozwijają zręczność – kryją w środku grzechotkę, połyskujące lusterko, a jeden z nich jest w całości pokryty ciekawą fakturą.

wymiary zawieszki:
30 x 8 x 7 cm

Więcej informacji

Wiek0m+
Dla kogoDla niemowląt
SeriaGryzaki i Grzechotki

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse