GRZECHOTKA 6W1 EDUKACYJNA GĄSIENICA

20247

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

18,90 zł

Opis

Kolorowa gąsienica posiada 6 edukacyjnych segmentów. Każdy segment jest inny i zaskakuje swoimi propozycjami zabawy. Bardzo solidne wykonanie i żywa kolorystyka dodatkowo przyciągają uwagę. Każda cześć obraca się o 360 stopni i wydaje dźwięk chrobotania.

Zaczynając od głowy gąsienicy - obraca się ona o 360 stopni, wydając przy tym dźwięk chrobotania. Następnie mamy cześć z bezpiecznym lustereczkiem, gdzie dziecko może się zobaczyć. Część z kolorowymi kuleczkami zapewni dziecku wizualne wrażenie mieniących się kolorów we wbudowanym wewnątrz lustereczku - efekt kalejdoskopu. Segment z kolorowymi kółkami o różnej fakturze - może zastąpić dziecku gryzaczek. Część z przesuwalnym kółkiem ma fakturę z plastikowymi wypustkami, co zapewne od razu dziecko odróżni od gładkiej powierzchni. Ostatnia część - ogon - jest gładka i także obraca się wokół własnej osi.
Dzięki obrotowym elementom gąsienica może przybierać niezliczoną liczbę kształtów.UWAGA! Kolory zabawki mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciu. Kolorystka poszczególnych segmentów zabawki występuje zamiennie (np. głowa i ogon mogą być zielone lub żółte itp.)

Więcej informacji

Wiek6m+
Dla kogoDla niemowląt
Zabawka na baterieNie
SeriaGrzechotki

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse