CLEMENTONI UCZNIACZEK PLUSZAK MYSZKA MICKEY MIKI

Nowy

Wesołe piosenki i rymowanki z oryginalnym głosem Myszki  z ulubionej bajki Disneya (wszystkie w j. polskim!) umilą interaktywną naukę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

Opis

- 5 aktywnych sensorów

- Uczy literek, cyferek, kształtów i kolorów

- Mówi i śpiewa po polsku przyjaznym głosem telewizyjnego Mikiego bądź Minnie

- 24 cm wysokości

- Maskotka idealna i bezpieczna już od 6 miesiąca życia


 
Zabawa z Myszką w 7 prostych krokach:


1. By rozpocząć wspaniałą, edukacyjną przygodę, naciśnij łapkę, nóżkę lub brzuszek maskotki! A ona powita Cię radosnym śmiechem i zaproszeniem do zabawy ("Czy pobawisz się ze mną?").

2. Na lewej łapce Myszki znajduje się przycisk aktywujący uroczą rymowankę-kołysankę. Naciśnij łapkę jeszcze raz, a Maskotka zachęci Malca do położenia się spać.

3. Po uściśnięciu prawej rączki, Myszka opowie nam wesołą bajeczkę o porannym wstawaniu.

4. By wysłuchać ślicznej piosenki o tęczy, wystarczy nacisnąć lewą stópkę. Bobas będzie mógł również usłyszeć głośne i wyraźne nazwy trzech kolorów.

5. Maskotka przedstawia kolory w sposób łatwy do zapamiętania i zrozumienia (np. "czerwony - jak moje ubranko!"), dzięki czemu nauka jest prostsza.

6. Pod prawą stópką kryje się zabawna piosenka o pierwszych numerkach. Myszka stara się przybliżyć Malcowi cyferki odwołując się do skojarzeń (np. "jeden - ja sam potrafię to zaśpiewać!"). To wspaniałe, pomysłowe ułatwienie!

7. Naciśnij na brzuszek, a poznasz pierwsze literki oraz zabawne rymowanki i piosenkę

 


Po kilku chwilach nieużywania zabawka przypomina o sobie nawołując do zabawy, chichocząc lub powtarzając nazwy cyferek i literek. Jeśli dziecko nie ma ochoty na dalsze igraszki, zabawka przechodzi w stan uśpienia, z którego łatwo ją wybudzić, naciskając dowolny przycisk.

 

Myszka będzie nie tylko oddanym przyjacielem Twojej Pociechy, lecz również pierwszym nauczycielem, idealnym dla najmłodszych dzieci, już od 6 miesiąca życia.

W przyjazny i ciekawy sposób Maleństwo przyswoi cenne, podstawowe wiadomości (cyferki, literki, kształty i kolory). Maskotka stymuluje zmysły Brzdąca, zachęca do okazywania uczuć, pobudza wyobraźnię i inspiruje do wspaniałej zabawy.

 

Wybieranie aktywnych przycisków na łapkach, stópkach i brzuszku Myszki pomogą Malcowi zrozumieć ważny związek między przyczyną skutkiem. Zabawka stymuluje motorykę rączek maleństwa oraz koordynację zmysłowo-ruchową. Poza tym jest urocza i mięciutka w dotyku!

 

Każde dziecko zapragnie tulić i całować pluszowego przyjaciela. Ma śliczne, czerwone spodenki na szelki, kolorowe obrazki na łapkach i nóżkach. Któż nie chciałby się z nim bawić?

 Edukacyjna maskotka Myszka:

- uczy literek, cyferek, kształtów i kolorów

- kilka edukacyjnych rymowanek

- wesołe, łatwe do powtarzania i wspólnego śpiewania piosenki

- mięciutka w dotyku

- idealna do tulenia i całowania!

- śliczne, cukierkowe kolory

- rozwija zdolności językowe

- ćwiczy koordynację rączek oraz koordynację zmysłowo-ruchową

- stymuluje zmysły

- przedstawia podstawowe informacje

- motywuje rozwój umiejętności społecznych

- bawi i uczy


Wymiary opakowania: 26 cm x 32,5 cm x 16 cm

Wysokość siedzącej maskotki: ok. 24 cm.

 

 

Baby Clementoni to zabawki dostosowane do wieku dziecka, bezpieczne i zaprojektowane tak, by jak najlepiej wpływać na pozytywny rozwój Naszych pociech, pobudzając zmysły dotyku, wzroku i słuchu, a także rozwijają umiejętności językowego, społeczne, logiczne myślenie i zdolność rozwiązywania problemów.Więcej informacji

Wiek6m+
Dla kogoDla niemowląt
Zabawka na baterieTak
Rodzaj bateriiAA
Ilość baterii2
Dodatkowe informacjeWysokość 29 cm Nauka poprzez zabawę Efekty dźwiękowe
SeriaBaby Clementoni miki minnie

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse