FISHER PRICE STWOREK HUMOREK DRG13 POTWOREK

33244

Nowy

Twoje maleństwo pokocha Stworka Humorka od firmy Fisher Price.

Więcej szczegółów

69,90 zł

Opis


Twoje maleństwo pokocha Stworka Humorka od firmy Fisher Price. Wprowadzi on maluszka w świat uczuć i pokaże sposoby ich wyrażania. Humorek jest bardzo sympatyczny i zrobiony z trwałych materiałów, a jego kolory przyciągnie uwagę dziecka. Wesoły stworek jest przeznaczony dla maluchów już od 6 miesiąca życia.


Sympatyczny Stworek zamiast twarzy ma wałeczek, maluch może zakręcić buzią stworka i zobaczyć, w jaki sposób wyraża poszczególne uczucia oraz jakie towarzyszą temu dźwięki. Stworki Humorki też mają uczucia, czasem są smutne, a czasami szczęśliwe, zdarza im się także być naprawdę zaskoczonymi. Każdemu wyrazowi twarzy odpowiada dźwięk, który pomaga lepiej poznać i zrozumieć dane uczucie, co zachęca dziecko do słuchania i reagowania.

Różne struktury i elementy Stworka Humorka pobudzą zmysły dziecka. Dźwięki pomogą rozwijać słuch, a niesamowite kolory wpłyną korzystnie na zmysł wzrok maluszka. Dodatkowo różne struktury materiału jak na przykład wstążeczkowe włosy oraz miękkie rączki, stymulować będą zmysł dotyku. Natomiast chęć przytulania i dotykania, którą zabawka na pewno wzbudzi w maluszku, wspomoże rozwój zdolności manualnych.

WYMAGA BATERII 2xAA (ZAŁĄCZONE TESTOWE)

Wymiary opakowania: 20x20x12,5 cm

Przy zakupie zabawek Fisher Price powyżej 60 zł roleta samochodowa GRATIS!
OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA GRATISÓW!
ZDJĘCIA GRATISÓW SĄ POGLĄDOWE!

Więcej informacji

Wiek6m+
Dla kogoDla niemowląt
Zabawka na baterieTak
Rodzaj bateriiAA R6
Ilość baterii2

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse