LEGO JUNIORS CARS TRENING SZYBKOŚCI 10742 Zobacz większe

LEGO JUNIORS CARS TRENING SZYBKOŚCI 10742

68808

Nowy

Pobij rekord prędkości z Zygzakiem McQueenem i Szeryfem!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

89,99 zł

Opis
Pobij nowy rekord prędkości z Zygzakiem McQueenem podczas treningu na Krowim Placu. Ustaw Szeryfa na pozycji i pomóż mu zmierzyć szybkość Zygzaka podczas szaleńczego przejazdu. Jest tak prędki, że obraca znak drogowy do Chłodnicy Górskiej i przebija się przez blokadę drogową. To rekord! Czy Zygzak McQueen potrafi pobić go jeszcze raz?

Włącz silniki w tym superszybkim zestawie LEGO Juniors Trening szybkości na Krowim Placu. Wjedź Zygzakiem McQueenem na rampę i przebij się przez barierę drogową dla lepszego efektu! Ale pamiętaj, by wcześniej doczepić dyszel przyczepy do Szeryfa i ustawić go na odpowiedniej pozycji - zmierz prędkość przejazdu Zygzaka i staraj się pobijać wszystkie rekordy z ulubionymi postaciami z filmu "Auta 3".
Zestaw 10742 składa się z 95 elementów, z których zbudujesz dwa samochody - Zygzaka McQueena w stroju treningowym oraz Szeryfa, a także przyczepę z prędkościomierzem, blokadę drogową z rampą i ruchomymi barierkami. Do Twojej dyspozycji także akcesoria w postaci pachołka oraz krzaka.Zestawy Juniors są idealnym wprowadzeniem do świata LEGO. Dzieci w wieku 4–7 lat są obdarzone nieograniczoną wyobraźnią i wiarą w swoje możliwości. To doskonały czas na eksperymentowanie z łatwymi, systematycznymi i kreatywnymi zabawami. Zestawy Easy to Build pozwalają najmłodszym na natychmiastową zabawę i poczucie niezależności.Więcej informacji

Wiek4+
Dla kogoDla chłopców
Dodatkowe informacje95 elementów
SeriaLego Juniors Cars

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse