LEGO NINJAGO CIEŃ PRZEZNACZENIA 70623

65814

Nowy

LEGO Ninjago pozwala przenieść się do świata wojowników ninja

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

139,90 zł

Opis Dołącz do Lloyda i Cole’a na pokładzie łodzi/pojazdu latającego, by znaleźć się na terytorium Cynobru. Odpędź deskolotki szkodników celnym ogniem z miotaczy klocków lub rozłóż skrzydła i skieruj pojazd wysoko w niebo! Czas na atak z zaskoczenia! Odłącz canoe i powiosłuj cicho przez moczary. Cokolwiek się stanie, pamiętaj: Ostrze Zatrzymania Czasu musi pozostać w rękach ninja!

 Odtwórz wspaniałe sceny z programu telewizyjnego NINJAGO® Mistrzowie Spinjitzu. Cień Przeznaczenia ma kokpit dla dwóch minifigurek, dwa miotacze klocków i skrzydła, które rozkłada w trybie lotu. Pojazd ma także wzory w formie ostrzy ninja, dwa odłączane canoe i dwa wiosła. Klocki Lego 70623 Cień przeznaczenia to doskonała zabawa dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

 Rozgrywaj własne wersje przygód prosto ze świata Ninjago ! Do zestawu dołączono 3 minifigurki z bronią i dodatkami: Szkodnik oraz Lloyd i Cole z wzorem bagiennych kombinezonów, dzięki którym zabawa nigdy się nie znudzi. Rozłóż skrzydła, a Cień Przeznaczenia z łodzi zmieni się w pojazd latający!
 Zestaw Ninjago Cień przeznaczenia 70623 składa się z 360 klocków, 3 kolekcjonerskich minifigurek, akcesoriów do wspaniałych walk pomiędzy dobrem a złem oraz instrukcji. W zestawie jest także broń: katany Lloyda i Cole’a oraz cynobrowy topór szkodnika.
LEGO Ninjago pozwala przenieść się do świata wojowników ninja. Świat Ninjago powstał wiele tysięcy lat temu dzięki mocy Złotej Broni, którą władał pierwszy Mistrz Spinjitzu. Ninjago to piękne miejsce, pełne niezwykłych stworzeń, wspaniałej przyrody i niesamowitych legend. Jednak w Ninjago bywa też groźnie. Zło i Dobro są tu w równowadze, ale mroczne istoty od dawna próbują zaburzyć ją z korzyścią dla siebie. Jeśli im się uda, Ninjago wraz ze wszystkimi mieszkańcami pogrąży się w ciemności. Dołącz do wojowników i broń Ninjago przed stworami, dzięki mocom najdoskonalszej sztuki walki, jaka kiedykolwiek istniała: Spinjitzu!

Więcej informacji

Wiek7+
Dla kogoDla chłopców
SeriaLego Ninjago

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse