CRAZY CHIC SZKICOWNIK PUPILE PSY I KOTY 15673

57631

Nowy

PONAD 100 NAKLEJEK I MNÓSTWO SZABLONÓW

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

27,90 zł

Opis

Szkicowniki Crazy Chic to zestawy kreatywne, które umożliwiają dziewczynkom ozdobienie konturów modelek ubrankami, biżuterią i dodatkami. Zestawy umieszczone są na plastikowym, spiralnym druciku, a ostatnia strona jest wykonana ze sztywnej tektury, dzięki czemu dzieci mogą korzystać ze szkicownika nie tylko przy biurku czy stole.

 

 

Przepiękny album, aby zostać projektantem mody Crazy Chic dla najwierniejszych czworonożnych przyjaciół. Koty i psy są bohaterami tego wesołego kreatywnego albumu.

 

 

Zestaw zawiera:

    kolorowy papier symulujący tkaniny
     szablony do rysowania ubranek i akcesoriów
    kolorowe naklejki
    liczne malowanki.

 

 

 

 

 

Wymiary: 0,70 x 21,00 x 28,80 cm

Zabawka wyprodukowana we Włoszech.

 

 

CLEMENTONI to włoska marka, która jest symbolem kreatywności, pasji i przywiązania do jakości. Firma o ponad czterdziestoparoletniej historii. Niewątpliwy lider w świecie zabawek edukacyjnych. Rzeczywistość i historia, które warto poznać. Clementoni produkuje gry i zabawki dla wszystkich grup wiekowych. Wszystkie zabawki Clementoni wyprodukowane są przy użyciu materiałów najwyższej jakości, absolutnie nietoksycznych i spełniających najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Kontrole jakości wykonywane są bezpośrednio przez pracowników zakładu przy wsparciu najlepszych włoskich laboratoriów i znanych konsultantów międzynarodowych.

Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla dziewczynek
SeriaCrazy Chic

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse