FISHER PRICE TOMEK I PRZYJACIELE PROJEKTOR MÓWI Zobacz większe

FISHER PRICE TOMEK I PRZYJACIELE PROJEKTOR MÓWI FFX61

96659

Nowy

Kiedy słońce zajdzie, umieść Tomka w stacyjce i użyj przełącznika na dachu, aby wybrać ustawienia nocne.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,99 zł

Opis
Ta posiadająca dwa tryby działania zabawka z serii Tomek i Przyjaciele FFX61 przyciąga uwagę dziecka muzyką, dźwiękami, wypowiedziami i świetlnymi projekcjami, które świetnie sprawdzą się podczas zabawy w ciągu dnia, jak i zaraz przed snem. W trybie dziennym, Tomek swoim radosnym śpiewem wita każdy nowy dzień na wyspie Sodor. Wprowadź lokomotywkę do środka stacji lub wyjedź nią na zewnątrz, aby usłyszeć ćwierkanie ptaków oraz odgłos silnika gotowego do pracy. Uruchomią się także efekty dźwiękowe i świetlne wzory dopasowane do wybranej pory dnia. W trybie dziennym, wyświetlane są jasne, słoneczne kolory, dzięki czemu dziecko może sobie wyobrazić piękny dzień na wyspie Sodor.


Kiedy słońce zajdzie, umieść Tomka w stacyjce i użyj przełącznika na dachu, aby wybrać ustawienia nocne. W trybie nocnym, maluchy usłyszą kojące dźwięki świerszczy oraz kołysankę na dobranoc. W tym czasie stacja będzie emitować delikatną niebiesko-fioletową projekcję na suficie. Zabawka będzie działać przez około dziesięć minut podczas których pomoże Twojemu małemu maszyniście spokojnie usnąć.

Zabawa Tomkiem angażuje dziecko i rozwija umiejętności motoryczne, zręczność oraz koordynację oko-ręka. Kolorowe światła, wesołe dźwięki oraz różnorodne tekstury będą stymulować zmysł wzorku, słuchu oraz dotyku. Odtwarzanie ulubionych momentów z bajki oraz wymyślanie nowych przygód pomoże rozwinąć wyobraźnię.W pudełku znajduje się lokomotywka Tomek oraz stacyjka Domkowo.

Zabawki i akcesoria Fisher-Price to produkty najwyższej jakości dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności Waszego dziecka. Zabawka Fisher-Price to efekt pracy wielu ekspertów, zaprojektowana zgodnie z sugestiami rodziców i wybrana przez dzieci, które ją sprawdziły i zaakceptowały

Wymiary opakowania: 28 x 23 x 12 cm

Więcej informacji

Wiek18M+
Dla kogoDla każdego
Zabawka na baterieTak
Rodzaj bateriiAAA R03
Ilość baterii3
Dodatkowe informacjeProdukt emituje 5-30 cykli błyskających świateł na sekundę.
SeriaProjektory

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse