COBI SMALL ARMY SAMOLOT MUSTANG P51 5513

55134

Nowy

Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

84,00 zł

Opis
Amerykański jednomiejscowy dolnopłat z czasów II wojny światowej. Jeden z najpopularniejszych zaraz po Spitfire. Samolot myśliwski o metalowej konstrukcji z laminarnym skrzydłem. Na dolnej powierzchni skrzydła znajdowały się punkty podwieszenia bomb lub dodatkowych zbiorników paliwa. Mustangi były używane również przez polskie dywizjony: 309 Dywizjon „Ziemi Czerwińskiej”, 316 Dywizjon Myśliwski „Warszawski”, aż 20 samolotów Mustang otrzymał również 303 Dywizjon Myśliwski „Kościuszkowski”. P-51 uznano za najlepsze samoloty myśliwskie II wojny światowej.

Zestaw zawiera 250 klocków, dzięki którym zbudujesz wspaniały model myśliwca. Za jego sterami zasiada pilot. Dzięki dużej liczbie elementów samolot jest dokładnie i szczegółowo odwzorowany. Wiele ruchomych elementów podnosi atrakcyjność zestawu i zapewnia mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin. Ponadto zestaw rozwija kreatywność i zdolności motoryczne dziecka.


Wymiary opakowania: 15,00 x 15,00 x 4,50 cm


Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.


Więcej informacji

Wiek8+
Dla kogoDla chłopców
Dodatkowe informacje250 klocków
SeriaCobi Small Army , Samoloty

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse