COBI SMALL ARMY SAMOLOT MITSUBISHI A6M2 5515

55158

Nowy

Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł

Opis
Model niezawodnego samolotu myśliwskiego Cesarskiej Japońskiej Marynarki Wojennej z okresu II wojny światowej. Nazywany przez Amerykanów „Zero”, od roku, w którym został wprowadzony do produkcji. Ten podstawowy samolot Marynarki Wojennej był jednym z nieliczonych samolotów startujących z lotniskowców.„Zero” był wyposażony w silnik marki Mitsubishi oraz samouszczelniające zbiorniki paliwa.
W zestawie znajduje się:
- 250 klocków,
- 1 figurka,
- instrukcja.
Zestaw zawiera 250 klocków, dzięki którym zbudujesz wspaniały model myśliwca. Za jego sterami zasiada pilot. Dzięki dużej liczbie elementów samolot jest dokładnie i szczegółowo odwzorowany. Wiele ruchomych elementów podnosi atrakcyjność zestawu i zapewnia mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin. Ponadto zestaw rozwija kreatywność i zdolności motoryczne dziecka.

Wymiary opakowania: 36 x 24 x 5,5 cm
Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.


Więcej informacji

Wiek8+
Dla kogoDla chłopców
Dodatkowe informacje250 klocków
SeriaCobi Small Army, Samoloty

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse