COBI SMALL ARMY SAMOLOT MESSERSCHMITT BF 109E 5517

55172

Nowy

Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł

Opis

Messerschmitt był podstawowym myśliwcem Luftwaffe z okresu II wojny światowej. Dolnopłat o metalowej konstrukcji z chowanym podwoziem i kółkiem ogonowym oraz zakrytą kabiną pilota. Model 109 E był jednym z trzech najliczniej produkowanych wariantów tego samolotu. Brały one udział we wszystkich kampaniach III Rzeszy m.in. kampanii polskiej czy francuskiej.


W zestawie znajduje się:

- 250 klocków,
- 1 figurka,
- instrukcja.

Zestaw zawiera 250 klocków, dzięki którym zbudujesz wspaniały model myśliwca. Za jego sterami zasiada pilot. Dzięki dużej liczbie elementów samolot jest dokładnie i szczegółowo odwzorowany. Wiele ruchomych elementów podnosi atrakcyjność zestawu i zapewnia mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin. Ponadto zestaw rozwija kreatywność i zdolności motoryczne dziecka.

Wymiary opakowania: 36 x 24 x 5,5 cmSmall Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.


Więcej informacji

Wiek8+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje250 klocków
SeriaCobi Small Army, Samoloty

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse