COBI SMALL ARMY SAMOLOT HAWKER HURRICANE 5518

55189

Nowy

Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

84,00 zł

Opis
Hawker Hurricane MK I to jeden z najpopularniejszych brytyjskich myśliwców z okresu II wojny światowej. Odegrał znaczną rolę podczas bitwy o Anglię. Produkowany był w wielu wersjach uzbrojenia i z różnymi jednostkami napędowymi. Samolot był łatwy w obsłudze i posiadał prostą konstrukcją. Jednomiejscowy dolnopłat o konstrukcji metalowej bardzo dobrze sprawował się w akcji stawiając czoła Messerschmittom. Uzbrojenie strzeleckie stanowiło osiem karabinów maszynowych Browning kalibru 7,7 mm.
W zestawie znajduje się:
- 250 klocków,
- 1 figurka,
- instrukcja.Zestaw zawiera 250 klocków, dzięki którym zbudujesz wspaniały model myśliwca. Za jego sterami zasiada pilot. Dzięki dużej liczbie elementów samolot jest dokładnie i szczegółowo odwzorowany. Wiele ruchomych elementów podnosi atrakcyjność zestawu i zapewnia mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin. Ponadto zestaw rozwija kreatywność i zdolności motoryczne dziecka.

Wymiary opakowania: 36 x 24 x 5,5 cmSmall Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.


Więcej informacji

Wiek8+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje250 klocków
SeriaCobi Small Army, Samoloty

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse