COBI SMALL ARMY SAMOLOT JUNERS JU 87B STUKA 5521

55219

Nowy

Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

108,00 zł

Opis
Hawker Hurricane MK I to niemiecki bombowiec nurkujący z okresu II wojny światowej. W niemieckiej propagandzie samolot stał się symbolem wielkości Luftwaffe. Jego cechą charekterystyczną były skrzydła w konfiguracji litery "W". W początkowym okresie wojny posiadał zamontowane syreny, których dźwięk wywoływał panikę na ziemi i działał destrukcyjnie na morale żołnierzy. Przez osiem lat w okresie od 1936 do 1944 wyprodukowano około 6500 sztuk Ju 87 w różnych wersjach.

Zestaw zawiera 315 klocków, dzięki którym zbudujesz wspaniały model bombowca. Za jego sterami zasiada dwóch pilotów. Dzięki dużej liczbie elementów samolot jest dokładnie i szczegółowo odwzorowany. Wiele ruchomych elementów podnosi atrakcyjność zestawu i zapewnia mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin. Ponadto zestaw rozwija kreatywność i zdolności motoryczne dziecka.

Wymiary opakowania: 36 x 32 x 5,5 cmSmall Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.
Więcej informacji

Wiek8+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje315 klocków, 2 figurki
SeriaCobi Small Army, Samoloty

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse