COBI SMALL ARMY VOUGHT F4U CORSAIR 5523

55233

Nowy

Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

84,00 zł

Opis

Samolot myśliwski używany przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych podczas II wojny światowej. Samoloty te brały udział w walkach nad Oceanem Indyjskim, w ataku na pancernik "Tirpitz" w Norwegii, oraz w wojnie koreańskiej. Czteropłatowe lub trójpłatowe (takie jak w naszym modelu) śmigło i niestandardowe skrzydła o zgiętym profilu to jego cechy charakterystyczne.

Zestaw zawiera 245 klocków, dzięki którym zbudujesz wspaniały model samolotu. Za jego sterami zasiada  pilot. Dzięki dużej liczbie elementów samolot jest dokładnie i szczegółowo odwzorowany. Wiele ruchomych elementów podnosi atrakcyjność zestawu i zapewnia mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin. Ponadto zestaw rozwija kreatywność i zdolności motoryczne dziecka.
Wymiary opakowania: 36 x 24 x 5,5 cm


Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.


Więcej informacji

Wiek8+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje245 klocków
SeriaCobi Small Army, Samoloty

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse