COBI SMITHSONIAN SPIRIT OS ST LOUIS SAMOLOT AMERYKAŃSKI 21074

0748

Nowy

Bardzo realistyczny, duży model do złożenia z ruchomymi elementami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

58,00 zł

Opis

20 maja 1927 pilot Charles Lindbergh wystartował z Nowego Yorku i po przebytych 33 godzinach, 30 minutach i 3 610 milach lotu bezpiecznie wylądował w Le Bourget Field, w pobliżu Paryża we Francji. Lindbergh osiągnął swój historyczny lot samolotem RYAN NYP SPIRIT OF ST. LOUIS. To był pierwszy jednoosobowy lot przez Atlantyk - od Stanów Zjednoczonych Ameryki, aż po Europę.Ogromna ilość elementów konstrukcyjnych sprawia, że ten zestaw zapewni wiele godzin niesamowitej zabawy.

Klocki te mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla młodego człowieka, którego zainteresowanie wzbudza otaczający go świat i związane z nim fakty historyczne.

W zestawie:
- 210 klocków,
- 1 figurka.
Small Army to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy to wybierz któryś z tych niesamowitych zestawów. Wzorowane są na oryginalnych pojazdach używanych w wojsku, a figurki przypominają prawdziwych bohaterów! Kolekcja klocków umożliwia realizację różnych ciekawych scenariuszy zabaw.

Więcej informacji

Wiek6+
Dla kogoDla chłopców
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje211 elementów
SeriaCobi Smithsonian Small Army, Samoloty

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse