REBEL GRA IMPREZOWA DOBBLE DISNEY

Nowy

Dobble gra z postaciami Disneya

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

64,00 zł

  • Cars Auta
  • Dory

Opis

Tematyczna seria "Dobble" nawiązująca do bajki Disney'a , to wspaniała gra dla dzieci, dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale również na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy.

 

Każda karta zawiera po 6 symboli, ale tylko 1 z nich jest identyczny z symbolem na dowolnej innej karcie. Waszym zadaniem jest go odnaleźć! Powtarza się tylko jeden symbol, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić. (Często się zdarza, że nijak nie można go zauważyć.)
 
Ale na czym to polega?


 

W pudełku Dobble znajdziecie zasady do serii szybkich minigier, w których wszyscy gracze grają równocześnie.
1) Przygotowanie do gry

Potasuj karty i połóż po 4 odkryte karty przed każdym dzieckiem oraz po 6 odkrytych kart przed każdym dorosłym. Na środku stołu połóż 1 odkrytą kartę. Pozostałe karty odłóż do pudełka. W zależności od wieku dziecka możecie zmieniać liczbę kart.

 

2) Cel gry.

Być pierwszą osobą, która ma przed sobą wyłącznie zakryte karty.

 

3) Jak grać?

Każdy gra w tym samym czasie. Na dany znak każdy z graczy musi odnaleźć symbol łączący jedną z jego odkrytych kart z kartą leżącą na środku stołu. Gdy go znajdzie i nazwie, odwraca swoją kartę. Będzie się liczyła do jego wyniku końcowego. Gra toczy się dalej w ten sam sposób.

 

4) Jak wygrać?

Gra kończy się w momencie, w którym pierwszy z graczy zakryje swoje wszystkie karty. W ten sposób wygrywa grę.

 
Dla utrudnienia zabawy symbole na kartach bywają obrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.
Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak "Dobble". Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

 

    Tylko "Dobble" tłumaczy się w minutę!
    Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

    Tylko "Dobble" ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

    Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.


 

 

Wymiary opakowania: 13 cm x 13 cm x 7.5 cm

Więcej informacji

Wiek4+
Dla kogoDla każdego
Dodatkowe informacjeCzas grania 10 minut, dla 1-5 graczy
SeriaDobble

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse