TREFL PUZZLE SENSORYCZNE ATRYBUTY ŚNIEŻKI FUN FOR EVERYONE 24003

40030

Nowy

Królewna Śnieżka - Puzzle sensoryczne - Fun for Everyone

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

22,90 zł

Opis

Puzzle sensoryczne – 15-elementowe, dwustronne puzzle z wyjątkową powłoką. Przygotowany specjalnie zestaw zabaw sprawia, że układanie puzzli nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Fun for everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami.

Rozwój zmysłów
Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu.

Edukacja

Fun for everyone to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię.


Integracja
Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ Fun for everyone łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku.

WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKCIE!

Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla dziewczynek
Dodatkowe informacjeRozwój zmysłów, edukacja,integracja, dwustronne puzzle , ramka ułatwiająca układanie
SeriaSensoryczne, Disney Princess, Księżniczki Disneya

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse