TREFL PUZZLE 4W1 FROZEN KRAINA LODU 34210

42109

Nowy

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

19,80 zł

Opis

Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z bohaterami filmu animowanego Disneya "Kraina lodu". Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw.


Puzzle przyjazne dziecku!

Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Zawartość pudełka:

    1 układanka 70 elementów
    1 układanka 54 elementy
    1 układanka 48 elementów
    1 układanka 35 elementów

Księżniczka Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.


Więcej informacji

Wiek4+
Dla kogoDla dziewczynek
SeriaFROZEN, KRAINA LODU

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse