LEGO NEXO KNIGHTS WULKANICZNA KRYJÓWKA JESTRO 70323

91553

Nowy

Rewelacyjny zestaw składający z ponad 1100 elementów i 10 minifigurek. Czy dzielnym rycerzom uda się wykraść księgę zaklęć?

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

519,00 zł

549,00 zł

-30,00 zł

Opis

Ogromny zestaw LEGO z serii Nexo składa się z imponującej liczby elementów, bo aż z 1186! Zbudujemy z nich wulkaniczną kryjówkę Jestro, która posiada mnóstwo sekretnych pomieszczeń, liczne ruchome elementy, szereg tematycznych gadżetów oraz 2 wyjątkowe pojazdy: maczugolota i odrzutowego wierzchowca! Jej wymiary to: 41x33x28 cm.
To jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ prezentowana zabawka zawiera aż 10 rewelacyjnych minifigurek, takich jak: Jestro, bibliotekarz, Lavaria, 2 Popielnych Wojowników, 2 biegaczy, Axl, Macy Halbert i Lance Richmond. Taka ilość elementów, sprawi dzieciom mnóstwo radości podczas składania oraz jeszcze więcej frajdy, gdy zabawka będzie już w całości!

Czy dzielnym rycerzom uda się wykraść księgę zaklęć? Nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ została ona dobrze ukryta przez Jestro w jego tajemniczej kryjówce. Na śmiałków czeka szereg pułapek, takich jak: wirująca lawowa paszcza, zapadnia oraz ruchoma piła w klatce schodowej! Dodatkowo w kryjówce znajdziemy, bibliotekę (jedna z jej ścian może ulec wysadzeniu), celę więzienną, sypialnię, kuchnię, łazienkę i magazyn broni.

 

Jakość, jak przystało na duńską firmę LEGO, jest na najwyższym poziomie. Dzieci będą mogły zeskanować aż 6 supermocy: „błyskowe działo”, „tornado ognia”, „ścianę”, „bananową bombę”, „dżunglowego smoka” i „powietrzny wir”.Więcej informacji

Wysokość41
Szerokość33
Głębokość28
Wiek8+
Dla kogoDla każdego
Zabawka na baterieNie
Dodatkowe informacje1100 klocków 10 minifigurek
SeriaNexo Knights

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse