Promocja! COBI GLIMMIES DWUPAK ZESTAW ŚWIECĄCE WZORY FIGURKI Zobacz większe

COBI GLIMMIES DWUPAK ZESTAW ŚWIECĄCE WZORY FIGURKI

Nowy

Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł

39,00 zł

-7,00 zł

Opis
Glimmies to urocze figurki, opiekunki leśnych zwierzątek, o unikalnej magicznej funkcji. Gdy jest ciemno, jak świetliki, mienią się światłem. Gdy jest jasno - same przestają świecić. Teraz dziewczynki mogą doświadczyć trzymania w dłoni magicznego stworzonka, które reaguje na porę dnia. To dopiero magia!

Opakowanie zawiera 2 figurki i ulotkę kolekcjonerską.


5. Rakella i Flayla (szop i sowa)
Kolorem Flayli jest srebrny, symbolem - 3 małe diamenty, które reprezentują siłę duchową. Podobnie jak wszystkie sowy jest spokojna i niezwykle mądra. Flayla uwielbia i zauważa każdy najdrobniejszy szczegół - każdy płatek czy źdźbło trawy wzbudza jej zainteresowanie. Ta Glimmies może opowiadać historie godzinami, ale także służy dobrą radą. Rakella natomiast jest zawsze w centrum wydarzeń. Jest niezwykle ruchliwa, hojna i lubi pomagać innym. Za to kochają ją przyjaciele, chyba, że... nadejdzie czas na kąpiel. Rakella musi zawsze błyszczeć z czystości! Jej symbolem jest orzech laskowy.
Patrząc z nieba pełnego gwiazd, Księżyc obserwuje życie na Ziemi. Najbardziej lubi przyglądać się wszystkim zwierzątkom leśnym. Pewnej nocy, obserwując swój ulubiony las, zauważył coś niepokojącego... Wszystkie zwierzątka kłócą się ze sobą! Wiewiórki krzyczą na lisy, sowy są przeciwko jeżom, nawet biedronki są złe na świetliki... Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla dziewczynek
Zabawka na baterieTak
Rodzaj baterii3x 381 1,5v (dołączone)
Dodatkowe informacjeFigurki same rozświetlają się gdy jest ciemno i gasną w świetle Zasilanie bateryjne: 3x 381 1,5V (dołączono) 2 figurki
SeriaCobi Glimmies

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse