Promocja! COBI GLIMMIES TRZYPAK FIGURKI 3 SZT ŚWIECĄCE Zobacz większe

COBI GLIMMIES TRZYPAK FIGURKI 3 SZT ŚWIECĄCE CZERWONY

Nowy

Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

48,00 zł

59,00 zł

-11,00 zł

Opis
Glimmies to urocze figurki, opiekunki leśnych zwierzątek, o unikalnej magicznej funkcji. Gdy jest ciemno, jak świetliki, mienią się światłem. Gdy jest jasno - same przestają świecić. Teraz dziewczynki mogą doświadczyć trzymania w dłoni magicznego stworzonka, które reaguje na porę dnia. To dopiero magia!


Patrząc z nieba pełnego gwiazd, Księżyc obserwuje życie na Ziemi. Najbardziej lubi przyglądać się wszystkim zwierzątkom leśnym. Pewnej nocy, obserwując swój ulubiony las, zauważył coś niepokojącego... Wszystkie zwierzątka kłócą się ze sobą! Wiewiórki krzyczą na lisy, sowy są przeciwko jeżom, nawet biedronki są złe na świetliki... Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.


Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla dziewczynek
Zabawka na baterieTak
Rodzaj baterii381 1,5v (dołączone)
Ilość baterii3
Dodatkowe informacjeFigurki same rozświetlają się gdy jest ciemno i gasną w świetle Zasilanie bateryjne: 3x 381 1,5V (dołączono) 2 figurki
SeriaCobi Glimmies

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse