COBI GLIMMIES DOMEK LATARNIA ŚWIECĄCA

09853

Nowy

Nie musisz się obawiać ciemności!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,99 zł

79,99 zł

-10,00 zł

Opis
Księżyc obserwował swoje ulubione miejsce - las Glimmies, gdy zauważył coś bardzo niepokojącego! Widząc kłócące się zwierzątka wpadł na pomysł pogodzenia ich, zsyłając na ziemię małe gwiazdeczki, których zadaniem było uspokojenie mieszkańców lasu. Udało mu się, a teraz Ty masz okazję poznać magiczną opiekunkę i doświadczyć emocjonujących przygód!
Mała, niezwykle urocza wróżka mieszka w żółtym domku, który możesz rozłożyć i przyjrzeć się trzem pomieszczeniom - salonowi, sypialni i łazience. Dzięki uchwytowi można go zawiesić ciesząc się nie tylko zabawą, ale również jego ślicznym wyglądem!
Domek posiada jeszcze jedną, bardzo tajemniczą funkcję, bowiem... po umieszczeniu w nim figurki staje się świecącą latarnią! Niezwyklą umiejętnością wróżek jest to, że gdy zapada zmrok zaczynają błyszczeć, a gdy staje się jasno - gasną. Nie musisz się obawiać ciemności!
Zestaw składa się z rozkładanego domku oraz figurki zasilanej 3 bateriamii 381 1,5V.
Patrząc z nieba pełnego gwiazd, Księżyc obserwuje życie na Ziemi. Najbardziej lubi przyglądać się wszystkim zwierzątkom leśnym. Pewnej nocy, obserwując swój ulubiony las, zauważył coś niepokojącego... Wszystkie zwierzątka kłócą się ze sobą! Wiewiórki krzyczą na lisy, sowy są przeciwko jeżom, nawet biedronki są złe na świetliki... Księżyc zaniepokojony sytuacją, wybrał 23 małe gwiazdeczki - Glimmies i powierzył im misję specjalną: muszą zejść na ziemię i zostać ambasadorami zwierząt.


Więcej informacji

Wiek3+
Dla kogoDla dziewczynek
Zabawka na baterieTak
Rodzaj baterii 381 1,5V (dołączono)
Ilość baterii3
Dodatkowe informacjeFigurki same rozświetlają się gdy jest ciemno i gasną w świetle
SeriaCOBI GLIMMIES

Produkty powiązane

Logo Przelewy24 Przelew bankowy Odbiór osobisty


Malectoys © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: studioreverse